Używamy plików cookies w celu ułatwienia korzystania z naszej strony.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Rozumiem

Formy płatności

Nasz sklep oferuje swoim Klientom kilka dogodnych sposobów płatności za zamówione artykuły.

Aktualnie oferowane sposoby płatności to:

  • wysyłka za pobraniem – opłatę za przesyłkę Klient przekazuje doręczycielowi firmy kurierskiej UPS lub InPost w momencie jej odbioru.

  • płatność online za pośrednictwem platformy Przelewy24 (karty płatnicze, przelewy online)

  • płatność kartą przy odbiorze przesyłki w paczkomacie InPost

  • płatność z konta PayPal

  • płatność gotówką/osobisty odbiór artykułów – Klient, który wybrał tę formę odbioru artykułów, płaci za nie gotówką w siedzibie firmy w Krakowie przy ul. płk. Francesco Nullo 28/LU3 (od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00) po uprzednim mailowym potwierdzeniu przez nas dostępności zamówionych artykułów!

    Dodatkowo, Klient odbierający artykuły osobiście otrzymuje rabat w wysokości 6% (rabat nie dotyczy artykułów na które w chwili składania zamówienia obowiązują ceny promocyjne – posiadające zwykle końcówkę 0,99 zł – oraz artykułów z działu Wyprzedaż).

  • przelew odroczony – przelew, którego dokonasz dopiero po skompletowaniu przesyłki dla Ciebie; powiadomimy Cię o tym fakcie i podamy numer rachunku bankowego

Opisane wyżej sposoby płatności obowiązują tylko w przypadku zamówień składanych na terenie Polski. W przypadku zamówień zagranicznych, przesyłki wysyłane są drogą lotniczą za pośrednictwem Poczty Polskiej, a jedynymi akceptowalnymi przez nas formami płatności są karta płatnicza lub przelew.