Używamy plików cookies w celu ułatwienia korzystania z naszej strony.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.

Rozumiem

O nas

Właścicielem sklepu internetowego www.rockserwis.pl, jest Wydawnictwo „Rock-Serwis” Piotr Kosiński, z siedzibą w Krakowie (kod pocztowy 31-543) przy ul. płk. Francesco Nullo 28/LU3, NIP 676-000-66-03, Regon 003922987, działające na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej pod nr ew. 351 (H)-S w Urzędzie Miasta Krakowa, Wydz.Handlu i Usług, Oddział Ewidencji Działalności Gospodarczej.

Wydawnictwo „Rock-Serwis” istnieje od 1983 roku, a sklep www.rockserwis.pl od 2001, co sprawia, że jest jednym z najdłużej funkcjonujących muzycznych sklepów internetowych.

Sklep cieszy się zasłużoną renomą i zaufaniem klientów, które ugruntował w ciągu 20-letniej działalności.

Rock-Serwis jest sklepem dla wymagających kolekcjonerów płyt. W jego ofercie oprócz popularnych i powszechnie dostępnych tytułów, znajduje się także wiele unikatowych i trudnodostępnych. Atrakcyjne ceny, liczne promocje i dogodne sposoby płatności powinny dodatkowo zachęcić do robienia tu zakupów. Nawigacja jest prosta, a wyszukiwanie konkretnego produktu nie powinno nastręczyć żadnych problemów nawet mało doświadczonemu internaucie.

Zapraszamy do zapoznania się z REGULAMINEM ZAKUPÓW obowiązującym w naszym sklepie.

Wszelkie uwagi dotyczące asortymentu i funkcjonalności naszego sklepu mile widziane!

Email:
bok@rockserwis.pl

Adres do korespondencji/siedziba firmy:
Wydawnictwo „Rock-Serwis”
ul. płk. Francesco Nullo 28/LU3
31-543 KRAKÓW

tel. 12 413 25 15