RockSerwis.FM
 
 
/ftp/2/216/[234456]_83675.jpg
Kartony vol. 5: Piesek Leszek i przyjaciele (part 2)
 
wysyłka w ciągu: 24h 
 
2.04.2007
DVD 19.85 zł 2.49 zł
 
 
artykuł dostępny "od ręki"
 
 
Produkcja: 2006, Polska
Obsada: animowany

Region: 2
Obraz: 4:3, 1,33:1
Dźwięk: Dolby Digital 2.0 polski
Czas: 90 min.
Napisy: brak

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen, spoty promocyjne


Kartony vol.5 "Piesek Leszek i Przyjaciele part.2" to dalszy ciąg zwariowanych, dobrze znanych i lubianych, animowanych kreskówek wydanych na DVD.

"Piesek Leszek i Przyjaciele" jest kontynuacją przygód animowanych bohaterów pierwszego wydania na DVD Kartonów pt."Animowane historie", które odniosło niekwestionowany sukces, zdobywając w pierwszym miesiącu sprzedaży drugie miejsce na liście najlepiej sprzedających się płyt Empiku. W lutym 2007 roku "Animowane Historie" zostały nominowane do nagrody Asów Empiku w kategorii Film Polski 2006 roku. Po pierwszej części Kartonów na DVD do tej pory na rynku ukazały się: "Pod Gradobiciem Pytań", "Inspektor Erektor" oraz "Crazy Christmas" - specjalne wydanie świąteczne. Dystrybutorem wydań jest firma Vision.

Kartony vol.5 charakteryzują się zaskakującym zakończeniem i niepowtarzalnie abstrakcyjnym humorem. Bohaterowie historyjek mają mnóstwo niesamowitych i szalonych pomysłów, które z chęcią wprowadzają w czyn. Ich przygody szokują, zaskakują i rozbawiają solidną dawką humoru stanowiąc chwilę wytchnienia wśród codziennych spraw.

Na płycie można zobaczyć:


Piesek Leszek - nieobliczalny zwierzak!
Miś Pusz-upek - ciągle spragniony ...
Człowiek Biegunka- lubi kolor brązowy?
Czesiek Hydraulik - największy kasanowa!
 
 
 
 


 
 
Kartony vol. 5: Piesek Leszek i przyjaciele (part 2)
DVD 19.85 zł 2.49 zł