RockSerwis.FM
 
 
/ftp/5/2/[577538]_present.jpg
Detektyw [sezon 1] (True Detective [season 1]) (3DVD)
 
średni czas realizacji: od 2 do 60 dni 
 
18.07.2014
DVD 102.89 zł
 
 
 
 
 
Reżyseria: Cary Fukunaga
Scenariusz: Nic Pizzolatto
Produkcja: USA, 2014
Muzyka: T-Bone Burnett
Obsada: Matthew McConaughey, Woody Harrelson, Michelle Monaghan, Michael Potts, Tory Kittles

Region: 2
Obraz: 16:9
Dźwięk: Dolby Digital 5.1: polski, angielski, francuski, czeski
Czas: 439 min.
Napisy: polskie, angielskie, francuskie, duńskie, fińskie, greckie, norweskie, portugalskie, szwedzkie, czeskie

Dodatki: sceny dodatkowe, komentarze, Kulisy powstawania serialu Detektyw, Pogłębiona dyskusja z twórcami serii/ producentem / scenarzystą i legendarnym kompozytorem muzyki z serialu, KULISY ODCINKÓW, Komentarze Nica Pizzolatto, T Bone Burnetta oraz producenta wykonawczego Scotta Stephensa

Hipnotyzujący serial HBO. W 1995 roku, Marty Hart (Woody Harrelson) i Rust Cohle (zdobywca Oscara? Matthew McConaughey), detektywi i partnerzy Wydziału Śledczego w Luizjanie, zostają przypisani do prowadzenia śledztwa w sprawie makabrycznego morderstwa. Sprawa jest wielowątkowa, dotyczy lokalnych kościołów, polityki, zahacza o inne zbrodnie... Na wszystko cieniem kładą się konflikty i poplątane losy obu policjantów, których życie prywatne jest równie skomplikowane i tragiczne jak praca.
W 2012 roku, podobny przypadek doprowadza dwóch nowych detektywów do zabójstwa z 1995 roku. Marty i Rust opowiadają, ze swojej perspektywy, historię prowadzonego przez nich dochodzenia, ich życia, i tego, jaki wpływ mieli na siebie na wzajem jako detektywi, przyjaciele i mężczyźni.
 
 
 
 


 
 
Cary Fukunaga
Detektyw [sezon 1] (True Detective [season 1]) (3DVD)
DVD 102.89 zł