RockSerwis.FM
/ftp/0/123/[327547]_present.jpg
Idealny facet dla mojej dziewczyny [U]
 
wysyłka w ciągu: 24h 
 
23.04.2009
DVD 24.85 zł 4.99 zł
 
 
artykuł dostępny "od ręki"
 
 
Reżyseria: Tomasz Konecki
Scenariusz: Andrzej Saramonowicz
Produkcja: 2009, Polska
Muzyka: Wojciech Lemański
Obsada: Marcin Dorociński, Magdalena Boczarska, Izabela Kuna, Tomasz Karolak, Kinga Preis, Danuta Stenka, Krzysztof Globisz, Daniel Olbrychski, Maria Seweryn, Tomasz Kot, Bronisław Wrocławski, Rafał Rutkowski, Wojciech Zieliński, Maciej Kozłowski, Dominika Kluźniak

Region: 2
Obraz: 16:9
Dźwięk: Dolby Digital 5.1 polski
Czas: 128 min.
Napisy:

Dodatki: bezpośredni dostęp do scen,
Making of,
Galeria zdjęć,
Zwiastuny,
Utwory:
1. Krzysztof Kiljański i Olga Szomańska-Radwan, "I Wanna Be Loved By You"
2. Olga Szomańska-Radwan, Jan Radwan i Art-Margot Choirs, "Oratorium Dziewicze"
3. Olga Szomańska-Radwan, Jan Radwan i Art-Margot Choirs, "Pieśń nad pieśniami"
4. Warszawska Orkiestra Symfoniczna, Tango
5. Warszawska Orkiestra Symfoniczna, Miniatura na fortepian
6. Art-Margot Choirs, "Pielgrzymką dzisiaj jesteśmy"


Film teamu Konecki & Saramonowicz - twórców "Testosteronu" i "Lejdis", największych polskich hitów kinowych ostatnich lat - opowiada o tym, jak wielką siłę ma miłość od pierwszego wejrzenia. Kiedy Kostek (Marcin Dorociński) spotyka Lunę (Magdalena Boczarska), nie ma wątpliwości, że ta piękna blondynka o tajemniczym spojrzeniu jest jego "drugą połówką pomarańczy".

Problem w tym, że Lunę i Kostka dzieli tak wiele, że wydaje się, iż nie ma żadnych szans, by mogli być razem: ona jest instruktorką brutalnej sztuki walki krav-maga, on - kompozytorem muzyki sakralnej. Ją fascynuje ruch feministyczny, on pochodzi z katolickiej rodziny, jego wujem jest ojciec Leon (Bronisław Wrocławski), bardzo wpływowy duchowny, a ciotką niezwykle konserwatywna Teresa Wodzień (Danuta Stenka).

Ona - po wieloletnim romansie z żonatym dziennikarzem telewizyjnym Norbertem Plesicą (Tomasz Karolak) - związana jest z przywódczynią polskich feministek Klarą Rojek (Iza Kuna), on - po fiasku narzeczeństwa z reżyserką dźwięku Kasią (Magdalena Różczka) - trwa w samotności.

Ona przyjaźni się z mężczyzną, który został Polką Roku (Krzysztof Globisz), on powierza swoje sekrety zajmującemu się testowaniem leków tajemniczemu doktorowi Gebauerowi (Daniel Olbrychski).

Ona wreszcie - wbrew swojej woli - musi zagrać w filmie erotycznym, on zaś dostaje propozycję, która nawet obojętnego religijnie człowieka wprawiłaby w konsternację.
Wydaje się, że tych dwoje nie ma żadnych szans, by kiedykolwiek być ze sobą. Jednak los splącze ich historie w tak zwariowany sposób, że niemożliwe stanie się możliwe. Czy Luna i Kostek będą umieli to wykorzystać?
 
 
 

Towar komisowy: płyta używana - stan techniczny płyty i książeczki dobry; na płycie widocznych kilka rys, nie powodujących jakichkolwiek zakłóceń dźwięku.

 
 
 
Tomasz Konecki
Idealny facet dla mojej dziewczyny [U]
DVD 24.85 zł 4.99 zł