RockSerwis.FM
/ftp/8/225/[222945]_NINE_INCH_NAILS.jpg
Beside You In Time (digipak)
 
średni czas realizacji: od 2 do 60 dni 
 
26.02.2007
DVD 28.89 zł 23.99 zł
 
 
 
 
1. Love Is Not Enough
 
2. You Know What You Are?
 
3. Terrible Lie
 
4. The Line Begins To Blur
 
5. March Of The Pigs
 
6. Something I Can Never Have
 
7. Closer
 
8. Burn
 
9. Gave Up
 
10. Eraser
 
11. Right Where It Belongs
 
12. Beside You In Time
 
13. With Teeth
 
14. Wish
 
15. Only
 
16. The Big Come Down
 
17. Hurt
 
18. The Hand That Feeds
 
19. Head Like A Hole
 
20. Credits
 
[bonus material]
 
21. Somewhat Damaged
 
22. Closer
 
23. Help Me I Am In Hell
 
24. Non-Entity
 
25. Only
 
+ extra:
 
- The Collector [Live @ Rehersals 2005]
 
- Every Day Is Exactly The Same [Live]
 
- The Hand That Feeds [Music Video]
 
- Love Is Not Enough [Live @ Rehersals]
 
- Only [Music Video]
 
- Image Gallery
 
 
 
 
 

DVD dokumentuje trasę "With Teeth" z 2006r. Na liście utworów znalazły się m. in. "The Hand That Feeds", "Only", "Closer", "Head Like A Hole", "Hurt", "Wish", "Terrible Lie" i "March Of The Pigs". Wśród dodatków obejrzeć można trzy utwory zarejestrowane podczas prób, wideoklipy do "The Hand That Feeds" i "Only" oraz galerię zdjęć. Koncert wydano w formacie szerokoekranowym DTS, z dźwiękiem Dolby Digital 5.1 surround.

 
 

RECENZJE

Veni vidi listen. Do "Beside you in time" dorwałem się jakieś 3 tygodnie temu. Jako fan NIN nie mogłem sobie takiej okazji odpuścić, cóż tak to jest zwłaszcza w kraju w którym dostępność do dobrej muzyki jeśli nie netem to jest żadna. 92 minuty samego zapisu trasy zimowej + dość obszerny materiał bonusowy to naprawdę rzetelna robota. Dodać jeszcze, że należy do tego zaopatrzyć się albo w kino domowe albo w dobry komputer klasy media center albo w znajomego który posiada cokolwiek z wyżej wymienionych. A to wszystko po to aby móc naprawdę cieszyć się pełnią dźwiękowych smaczków przygotowanych dla tych którzy "Beside you in time" zakupią. Od zawsze wiadomo było że 'Naicze' dają dobre koncerty, od zawsze tez było wiadomo że Trent Reznor dba o swoich fanów i przyrządza im naprawdę smakowite muzyczne posiłki. tak samo jest i w tym wypadku. Publika szalaje przed sceną zespół szaleje na scenie i poza nią i wszystko to ogląda się tylko przez pierwsze 30 sekund. Dlaczego? Ano dlatego ze przy dobrym zestawie audio po tym czasie człowiek ma ochotę sam skakać i drzeć ryja do piosenek (bardzo duży plus za opcję włączania tekstów piosenek na ekranie i kolejny równie duży za synchronizację) i mało go obchodzi co jest na ekranie chociaz powinno. Klimatycznie zencodowane i zdecodowane efekty dźwiękowe w trakcie samego koncertu, na bonusach zresztą znajdziemy to samo. Można by sie w tym momencie przyczepić na zasadzie 'ale to w takim razie tylko płyta dla bogatych bo mnie na 5.1 nie stać' i nic bardziej mylnego. w opcjach jest możliwośc wyboru tramsmisji dźwiękowej. ja akurat miałem tyle szczęscia ze słuchałem tego wszystkiego w 5.1.

Suma sumarum - "Beside you in time" to naprawdę doskonale przyrządzona płytka DVD zdolna zachwycić zarówno tych starych wyjadaczy, którzy twórczośc NIN znają na pamięć, jak i zachęcić do poznania tej grupy tych, którzy jeszcze nie bardzo wiedzą co to są Dziewięciocalowe gwoździe. Dla mnie bomba.

/Michał Doniec/
 


 
 
NINE INCH NAILS
Beside You In Time (digipak)
DVD 28.89 zł 23.99 zł